Obnošený kabát

13. srpna 2017 v 19:51
Slušnost je obnošený kabát. Je vyšlý z módy, neatraktivní. Moc se nenosí. V módě jsou bundičky střihu Arogance, Agresivita, Sebeprosazení. Kabát slušnosti vedle nich vypadá směšně. Vedle bundičky Arogance se dokonce stává neviditelným. I když módní značka Arogance je tak zahleděná do sebe, že vidí jen sebe bez ohledu na to, co mají osatní na sobě.
Bundy zn. Agresivita provokuje kabát Slušnost k hloupým poznámkám nebo k výsměchu. Hodně módních značek si Slušnost plete se značkou Poslušnost. Což je velký omyl.
Obdivuju lidi, kteří jsou schopni kabát značky Slušnost nosit celý život. Když je pozoruji, vidím, jak moc jim sluší. Není náhoda, že začátek slova sluší a slušnost je stejný. Slušnost je značka letitá, nepodléhá módním vlivům. Přála bych si, aby se kabát značky Slušnost začal nosit více. Nic to nestojí. Máme jej všichni doma. Jen se stydíme v něm vyjít. Nebo jej neumíme nosit. Přitom se dá nosit s krásnými módními doplňky zn. Hrdost, Noblesa, Úsměv, Ohleduplnost nebo Laskavost a další.
Prosím, vyjděme do ulic v těchto obnošených kabátech a nenechme se zatlačit do kouta pohrdavými úsměvy ostatních arogantních značek. Bude se nám lépe žít. Mně určitě. Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 11. února 2018 v 23:01 | Reagovat

Taky to tak cítím. Dovolím si dát odkaz na tvůj článek na svůj blog. Opravdu je to i moje přesvědčení a vystihla jsi to velmi dobře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama