Apka na kreslení

18. října 2015 v 19:59
Jednou mi dítě povídá, že je život nefér. Když někdo nesportuje, tak není "trendy" a pořád poslouchá kecy, že by sportovat měl. Je to zdravé, dodá ti to dobrou náladu, vyplaví to endorfiny a vyčistí hlavu. No a ta postavička .... blábláblá
Ale nikdo se nikoho neptá: "Tak co, kolik si toho dneska nakreslil?" Je snad kreslení míň důležité než pohyb? A tak jsme si představovali, jaké to bude, až bude trendy kreslit obrázky.
..... Každé ráno 10 výkresů než vyrazím do práce. To je standard. Ale myslím si, že deset je málo. Chtělo by to dotáhnout tak na dvacet kousků. Spíš na třicet. To už ale bude vyžadovat speciální oblečení, o malířských potřebách nemluvě. Určitě je důležité měřit si u toho tep a spoustu dalších životních funkcí. Rozhodně bude dobré na to mít aplikaci, která všechny moje výtvarné výkony zaznamená......
Pokud vás kreslení baví víc než sport, tak se mu věnujte bez výčitek. Určitě je příjemnější potkat šťastného člověka s nedokonalou postavou, ale s jiskrou v oku, než člověka, který sportuje jen kvůli postavě a proto, že to je zdravé.
Sport kromě pozitiv přináší i agresi a agresivní jedinci se prosadí všude. Proto je kolem sportu tolik povyku.
A něžné výtvarné duše? Jednou na ně dojde a reklamy budou nabízet - za týden se naučil kreslit psa a kočku. A bez námahy. Jen při tom pil čaj OBRÁZEK, který dodává do těla výtvarné buňky. Je to tak snadné. Vyzkoušej to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama